Intersport Prievidza - Hoka, Asics, On Running, Nike, Salomon

Dámi a páni, ak uvažujete o kúpe nových bežeckých tenisiek, máme pre vás v Intersporte pri Korze v Prievidzi skvelé produkty.
Bežecká špeciálka v rámci Intersportu v Prievidzi pri Korze má okrem iného v ponuke nasledovnú bežeckú obuv:

Hoka One One Mafate Speed najvyššia rada trailových bežeckých tenisiek do terénu od spoločnosti Hoka. Podrážka Vibram v kombinácii s medzipodrážkou Hoka zabezpečujú tú najlepšiu stabilitu a odpruženie.

Hoka One One Clifton vlajková loď na spevnené cesty a asfalt od výrobcu obuvi Hoka One One. Výborné odpružená cestná bežecká teniska pre bežcov s neutrálnym došľapom s medzipodrážkou EVA a s novým zvrškom, vyrobeným zo sieťoviny, ktorá dodáva pohodlie a priedušnosť.

Mnoho iných obľúbených modelov bežeckej obuvi značky Hoka: Hoka Carbon X, Hoka Challenger, Hoka Arahi, Hoka Speedgoat, Hoka Mach.
Tenisky Hoka One One sa vyznačujú vysokou mierou odpruženia, ľahkosťou a komfortom.

Bežecké tenisky značky Asics rôzne modely bežeckých tenisiek japonského výrobcu Asics, ktoré sa vyznačujú vysokou mierou tlmenia vďaka unikátnej gelovej technológie v medzipodrážke. Asics Cumulus, Asics Noosa Tri, Asics Gel Pulse, Asics Sonoma.
Bežecká obuv značky Asics vďaka gelovej technológii šetrí vaše kolená, bedrá, chrbticu.

Bežecké tenisky značky On Running rôzne modely bežeckých tenisiek švajčiarskeho výrobcu ON - Cloudmonster, Cloudstratus, Cloudvista, Cloudgo.

15% zľava  na bežecký sortiment s použitím Vernostnej bežeckej karty, ktorú obdržíte bezplatne na pokladni predajne.

V predajni Intersport Prievidza nájdete ďaľšiu novinku, diagnostiku nôh a chodidiel na prístroji podoskop zdarma, anatomicko-športové vložky do bežeckých tenisiek zvolené podľa diagnostiky a zaškolený personál k diagnostike a vložkám...
Neváhajte a zastavte sa v Intersporte Prievidza!
Informácie o anatomicko-športových vložkách v bežeckých teniskách:
https://www.sportart.sk/bezecke-vlozky.xhtml