Intersport Prievidza - Hoka, Asics, Adidas, Nike, Salomon

Dámi a páni, ak uvažujete o kúpe nových bežeckých tenisiek, máme pre vás v Intersporte pri Tescu v Prievidzi skvelé novinky.

Hoka One One Mafate Speed 3 najvyššia rada trailových bežeckých tenisiek do terénu od spoločnosti Hoka. Podrážka Vibram v kombinácii s medzipodrážkou Hoka zabezpečujú tú najlepšiu stabilitu a odpruženie.

Hoka One One Clifton 7 a 8 vlajková loď na spevnené cesty a asfalt od výrobcu obuvi Hoka One One. Výborné odpružená cestná bežecká teniska pre bežcov s neutrálnym došľapom s medzipodrážkou EVA a s novým zvrškom, vyrobeným zo sieťoviny, ktorá dodáva pohodlie a priedušnosť.

Adidas Ultraboost 21 oproti svojmu predchodcovi Adidas Ultraboost 20 obsahuje o 6% viac tlmiacej peny, takže Ultraboost 21 ponúka maximalne tlmenie a odraz. Je to najlepši bežecký model na trhu od Adidasu a exkluzívne ho mame dostupný na našej predajni. Model je vhodný na neutrálny nášlap alebo veľmi jemný pronačný nášľap. Zvršok sedí fantasticky, model testoval nas running expert a najlepšie sa správa pri tempách okolo 5:00 - 5:30/km. Podrážka Continental je vysoko odolná, prilnavá a nemá problém ani s mokrou cestou. Keď k tomu pridáme top dizajn vychádza z toho skvelý tréningový model, ktory vas nesklame.

Bežecké tenisky značky Asics rôzne modely bežeckých tenisiek japonského výrobcu Asics, ktoré sa vyznačujú vysokou mierou tlmenia vďaka unikátnej gelovej technológie v medzipodrážke.

15% zľava  na bežecký sortiment s použitím Vernostnej bežeckej karty, ktorú obdržíte bezplatne na pokladni predajne.

V predajni nájdete ďaľšiu novinku, diagnostiku nôh a chodidiel na prístroji podoskop zdarma, anatomicko-športové vložky do bežeckých tenisiek zvolené podľa diagnostiky a zaškolený personál k diagnostike a vložkám...
Neváhajte a zastavte sa v Intersporte Prievidza!
Informácie o anatomicko-športových vložkách v bežeckých teniskách:
https://www.sportart.sk/bezecke-vlozky.xhtml