• Úvod
  • >>
  • Vložky do obuvi

Vložky do obuvi

Chráňte si svoju chrbticu, bedrá, kolená!
Pomocou nášho ťaháku (viď nižšie) si zvoľte tú správnu športovo-anatomickú vložku. 
Jednoduchú diagnostiku si viete vykonať svojpomocne podľa odtlačku vlhkých nôh v stoji na suchom papieri.
Na základe typu klenby si vyberiete ten vhodný typ vložky, ktorý nájdete v našom eshope, kde si už priradíte iba vhodnú veľkosť, ktorú v prípade potreby nožnicami doma jednoducho doladíte k vašej konkrétnej obuvi.

Vložka SportART vám zabezpečí v oblasti plantárnej fascie (šľacha pod klenbou) podporu vo forme pružného, ľahkého tekutého skla a v predpriehlavkovej a pätovej časti vám poron materiál zabezpečí mäkkosť, pohodlie a odpruženie. Rovnomerným rozložením tlaku v obuvi odstránite bolesť nôh a minimalizujete vznik zranenia. Vaše nohy a pohybový aparát sa vám za túto službu odvďačia!

Oproti lacnejším a ťažkým gelovým vložkám sa vložky SportART odlišujú predovšetkým hmotnosťou a vhodnou podporou pod klenbou. Vďaka spomínanému  materiálu Poron, ktorý je žiaľ značne nákladný sa vložky vyznačujú veľmi nízkou hmotnosťou, no kvalitným odpružením a zároveň dlhou životnosťou. Pri celosvetovom úsilí výrobcov športovej obuvi o dosiahnutie čo najnižšej hmotnosti obuvi, tak túto vlastnosť použitím vložiek SportART nezničíme a zároveň prispôsobíme športovú obuv na mieru k vašim nohám a chodidlám...A - Vysoká klenba = High profile (zelená vložka)
B - Neutrálne chodidlo
= High profile (zelená vložka) - ak máte jemne alebo výrazne nohy do O (v stoji spojte chodidlá, medzi kolená vložte spojený ukazovák a prostredník na ruke, ak máte medzeru medzi kolenami na šírku dvoch prstov a širšiu zvoľte High profile)
= Med profile (žltá vložka) - ak máte nohy rovné alebo nohy do X (v stoji spojte chodidlá, ak máte medzeru medzi kolenami užšiu  ako šírka spojeného ukazováka a prostredníka na ruke zvoľte Med profile)
C - Nízka klenba
= Med profile (žltá vložka) - ak máte jemne alebo výrazne nohy do O (v stoji spojte chodidlá, medzi kolená vložte spojený ukazovák a prostredník na ruke, ak máte medzeru medzi kolenami na šírku dvoch prstov a širšiu zvoľte Med profile)
= Low profile (červená vložka) - ak máte nohy rovné alebo nohy do X (v stoji spojte chodidlá, ak máte medzeru medzi kolenami užšiu  ako šírka spojeného ukazováka a prostredníka na ruke zvoľte Low profile)
D - Plochá noha = Low profile

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Pohlavie Všetko

SportART VLOŽKY HIGH PROFILE
Akcia -17%

SportART VLOŽKY HIGH PROFILE

SportART vložky HIGH profile je profesionálna vložka do obuvi pre nohy so zvýšenou a vysokou klenbou. Zisti vhodný typ vložiek pre tvoje nohy, pomôže ti nasledujúci obrázok SportART Diagnostics.

Obj. čislo:
SA140
Pohlavie:
muž, žena
34,99 € 28,99 €
895 Kč 741 Kč
+ -
SportART VLOŽKY MED PROFILE
Akcia -17%

SportART VLOŽKY MED PROFILE

SportART vložky MED profile je profesionálna vložka do obuvi pre nohy s neutrálnou klenbou. Zisti vhodný typ vložiek pre tvoje nohy, pomôže ti nasledujúci obrázok SportART Diagnostics.

Obj. čislo:
SA130
Pohlavie:
muž, žena
34,99 € 28,99 €
895 Kč 741 Kč
+ -
SPORTART VLOŽKY LOW PROFILE
Akcia -17%

SPORTART VLOŽKY LOW PROFILE

SportART vložky LOW profile je profesionálna vložka do obuvi pre nohy s nízkou klenbou až plochou nohou. Zisti vhodný typ vložiek pre tvoje nohy, pomôže ti nasledujúci obrázok SportART Diagnostics.

Obj. čislo:
SA120
Pohlavie:
muž, žena
34,99 € 28,99 €
895 Kč 741 Kč
+ -