• Úvod
  • >>
  • Vložky do obuvi

Vložky do obuvi

Šetrite si svoje kĺby, bedrá, kolená!
Pomocou nášho ťaháku (viď nižšie) si zvoľte tú správnu športovo-anatomickú vložku. 
Jednoduchú diagnostiku si viete vykonať  svojpomocne pomocou:
1. odtlačku vlhkých nôh v stoji na suchom papieri
2 pohľadu na vlastné postavenie kolien v zrkadle

Na základe kombinácie výšky vašej klenby a postavenia kolien si vyberiete ten vhodný typ vložky, ktorý nájdete v našom eshope, kde si už vyberiete iba vhodnú veľkosť, ktorú v prípade potreby nožnicami jednoducho doladíte k vašej konkrétnej obuvi.

Vložka SportART vám zabezpečí v oblasti plantárnej fascie (šľacha pod klenbou) sklolaminátovú podporu a v prednej a pätovej časti vám materiál poron zabezpečí mäkkosť, pohodlie a odpruženie. Rovnomerným rozložením tlaku v obuvi odstránite bolesť nôh a minimalizujete vznik zranenia. Vaše nohy a pohybový aparát sa vám za túto službu odvďačia!

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Pohlavie Všetko

SportART VLOŽKY HIGH PROFILE

SportART VLOŽKY HIGH PROFILE

SportART vložky HIGH profile je profesionálna vložka do obuvi pre nohy so zvýšenou a vysokou klenbou. Zisti vhodný typ vložiek pre tvoje nohy, pomôže ti nasledujúci obrázok SportART Diagnostics.

Obj. čislo:
SA140
Pohlavie:
muž, žena
28,99 €
741 Kč
+ -
SportART VLOŽKY MED PROFILE

SportART VLOŽKY MED PROFILE

SportART vložky MED profile je profesionálna vložka do obuvi pre nohy s neutrálnou klenbou. Zisti vhodný typ vložiek pre tvoje nohy, pomôže ti nasledujúci obrázok SportART Diagnostics.

Obj. čislo:
SA130
Pohlavie:
muž, žena
28,99 €
741 Kč
+ -
SPORTART VLOŽKY LOW PROFILE

SPORTART VLOŽKY LOW PROFILE

SportART vložky LOW profile je profesionálna vložka do obuvi pre nohy s nízkou klenbou až plochou nohou. Zisti vhodný typ vložiek pre tvoje nohy, pomôže ti nasledujúci obrázok SportART Diagnostics.

Obj. čislo:
SA120
Pohlavie:
muž, žena
28,99 €
741 Kč
+ -