Intersport Levice - Hoka, Asics, On Running, Dynafit, Nike

Priatelia z Levíc a širokého okolia, dovoľte, aby sme aj vás pozvali do našej novovzniknutej bežeckej špeciálky v rámci predajne INTERSPORT Levice (OC City Park).
Kompletnú ponuku bežeckých tenisiek Intersportu Levice vidíte aj na našom e-shope aj s dostupnými veľkosťami jednotlivých modelov:
https://www.sportart.sk/eshop/bezecka-obuv/c-52.xhtml

V rámci návštevy viete získať hneď na úvod bezplatne našu Vernostnú bežeckú zľavovú kartu, ktorá vás oprávňuje na výhodné opakované nákupy bežeckej obuvi v našej predajni.
V našom portfóliu bežeckých tenisiek v predajni Intersport Levice nájdete bežeckú obuv Hoka One One,  bežeckú obuv Asics, bežecké tenisky On Running - On Cloud, Under Armour, Dynafit, Nike, Adidas.

Ponúkame malý náhľad na časť steny s bežeckými teniskami a disponujeme často s najširším výberom bežeckej obuvi na Slovensku. Nezľavnené bežecké modely viete získať po obdržaní vernostnej karty s 15% vernostnou zľavou a dosiahnete často jedinečné ceny na bežeckú obuv.Ak uvažujete o kúpe nových bežeckých tenisiek, máme pre vás niekoľko tipov z našej ponuky:

Hoka One One Mafate Speed 3 najvyššia rada trailových bežeckých tenisiek do terénu od spoločnosti Hoka. Podrážka Vibram v kombinácii s medzipodrážkou Hoka zabezpečujú tú najlepšiu stabilitu a odpruženie.

Hoka One One Clifton 7 a 8 vlajková loď na spevnené cesty a asfalt od výrobcu obuvi Hoka One One. Výborné odpružená cestná bežecká teniska pre bežcov s neutrálnym došľapom s medzipodrážkou EVA a s novým zvrškom, vyrobeným zo sieťoviny, ktorá dodáva pohodlie a priedušnosť.

Mnoho iných obľúbených modelov bežeckej obuvi značky Hoka: Hoka Carbon X, Hoka Challenger, Hoka Arahi, Hoka Speedgoat, Hoka Mach.
Tenisky Hoka One One sa vyznačujú vysokou mierou odpruženia, ľahkosťou a komfortom.

Adidas Ultraboost 21 oproti svojmu predchodcovi Adidas Ultraboost 20 obsahuje o 6% viac tlmiacej peny, takže Ultraboost 21 ponúka maximalne tlmenie a odraz. Je to najlepši bežecký model na trhu od Adidasu a exkluzívne ho mame dostupný na našej predajni. Model je vhodný na neutrálny nášlap alebo veľmi jemný pronačný nášľap. Zvršok sedí fantasticky, model testoval nas running expert a najlepšie sa správa pri tempách okolo 5:00 - 5:30/km. Podrážka Continental je vysoko odolná, prilnavá a nemá problém ani s mokrou cestou. Keď k tomu pridáme top dizajn vychádza z toho skvelý tréningový model, ktory vas nesklame.

Bežecké tenisky značky Asics rôzne modely bežeckých tenisiek japonského výrobcu Asics, ktoré sa vyznačujú vysokou mierou tlmenia vďaka unikátnej gelovej technológie v medzipodrážke. Asics Cumulus, Asics Noosa Tri, Asics Gel Pulse, Asics Sonoma.
Bežecká obuv značky Asics vďaka gelovej technológii šetrí vaše kolená, bedrá, chrbticu.

V predajni nájdete diagnostiku nôh a chodidiel na prístroji podoskop zdarma, anatomicko-športové vložky do bežeckých tenisiek zvolené podľa diagnostiky a zaškolený personál k diagnostike a vložkám...
Neváhajte a zastavte sa v Intersporte Levice!
Informácie o anatomicko-športových vložkách v bežeckých teniskách nájdete pod odkazom nižšie a viete si ich zakúpiť aj tu na našom eshope.
https://www.sportart.sk/bezecke-vlozky.xhtml