ON Cloudtrax Waterproof glacier/zest women

Outdoorová technika sa spája s mestským štýlom s touto všestrannou topánkou. Teraz s vodeodolnou membránou, vďaka ktorej získate viac vonkajších priestorov.

Výrobca:
On Running
Obj. čislo:
3wd10881099
219,99 € 179,99 €
5 624 Kč 4 602 Kč
+ -
Akcia -18%

ON Cloudtrax Waterproof glacier/zest women

Najvyšší krok
Ide o turistickú obuv pre novú generáciu prieskumníkov, ktorá je navrhnutá pre ulice aj hory. Vďaka systému rýchleho šnurovania, ktorý zaisťuje pohodlie, budete pripravení jediným potiahnutím. Podošva Missiongrip™ vás zamkne v dobrodružstve, takže nezmeškáte ani sekundu vonku.
Medzipodošva všetkých odborov
Užite si svoje ďalšie dobrodružstvo s medzipodrážkou s dvojitou hustotou tejto obuvi. Vďaka tvrdšej vrchnej vrstve pre presnú spätnú väzbu od zeme a mäkším Clouds dole pre dlhodobé pohodlie je to turistická obuv, za ktorú sa vám vaše nohy poďakujú. Neospravedlňujte sa. So správnou technológiou, čo viac si môžete priať?
Ochrana? Skontrolujte.
Nedovoľte, aby na vašu parádu (alebo v tomto prípade ďalšie dobrodružstvo) pršalo. Nepremokavá membrána ochráni vaše nohy pred daždivým počasím, zatiaľ čo bočný blatník udrží špinu a pohodlie vnútri. Odhaľte svoju vášeň pre krásnu prírodu objatím živlov.

Parametre

Pohlaviežena
Došľapneutrálny