Nike ReactX Infinity run 4 white/ lemon twist women

Nike Infinity run 4 disponujú vynikajúcim odpružením preto sú ideálnou voľbou na každodenné behanie. Infinity run 4 odporúčame najmä pre bežcov s neutrálnym chodidlom, ktorí milujú dlhšie, pomalé behy alebo úplným začiatočníkom, rekreantom.

Výrobca:
Nike
Obj. čislo:
dr2670/101
169,99 € 144,99 €
4 346 Kč 3 707 Kč
+ -
Akcia -15%

Nike ReactX Infinity run 4 white/ lemon twist women

Pena ReactX znižuje uhlíkovú stopu medzipodošvy najmenej o 43 % v porovnaní s predchádzajúcou penou Nike React, takže tiež pomáha podporovať planétu.
Pena ReactX vám poskytuje +13% návratnosť energie v porovnaní s penou React, čo vám pomáha zostať svieži a pružní počas behu.Viac miesta v špičke zvyšuje pohodlie. • Podrážka Waffle poskytuje trvanlivú trakciu. • Jazyk Flyknit je nastaviteľný a plyšový. • Penový golier je mäkký a podporný na dotyk. • Zvýšená guma na podrážke poskytuje trakciu a odolnosť.
Čím viac odpruženia máte pod nohami, tým mäkší a pohodlnejší môže byť váš beh. Tlmenie pomáha zmierniť náraz, keď vaše nohy dopadnú na zem. Pena ReactX vám dáva neuveriteľne hladký pocit a pomáha vám posúvať vaše hranice. Pena ReactX znižuje uhlíkovú stopu medzipodošvy najmenej o 43 % v porovnaní s predchádzajúcou penou Nike React, takže tiež pomáha podporovať planétu.

Parametre

Pohlaviežena
Došľapneutrálny