Nike air Winflo 10 black wolf/blue racer men

Vyvážená jazda, ktorá vám pomôže naštartovať váš beh, Winflo 10 je skvelá, či už ste tvor so zvykom zaznamenávať týždenné kilometre, nováčik, ktorý dúfa, že zmení intrigy na rutinu, alebo sa len pridáte k priateľovi na spontánny víkendový beh.

Výrobca:
Nike
Obj. čislo:
dv4022/005
109,99 € 79,99 €
2 812 Kč 2 045 Kč
+ -
Akcia -27%

Nike air Winflo 10 black wolf/blue racer men

Neutrálna podporná topánka s pružným Nike Air a väčším priestorom v prednej časti chodidla vedú k pohodlnému a skákaciemu pocitu. Je pripravený na váš beh, kedykoľvek bude cesta volať vaše meno.

Podpora: neutrálna

Čím viac podporuje topánka, tým väčšiu stabilitu môže poskytnúť vášmu prirodzenému kroku. Kombinácia vyladenej podpory a zámerne umiestneného odpruženia vám pomáha cítiť sa bezpečne pri každom kroku. Winflo 10 má neutrálnu podporu. Poskytuje vám rovnováhu, či už ste pätník alebo útočník. Je to dobré aj na dlhé a krátke trate.

Výplň: stredná

Čím viac odpruženia máte pod nohami, tým mäkší a pohodlnejší môže byť váš beh. Tlmenie pomáha zmierniť náraz, keď vaše nohy dopadnú na zem. Tlmenie Nike Air po celej dĺžke vám poskytne mäkký a pohodlný pocit na vaše kilometre.

Odozva: Stredná

Čím citlivejšia topánka, tým väčšiu návratnosť energie môžete získať späť pri každom kroku. Či už chcete bežať o niečo rýchlejšie alebo s menšou námahou, citlivá obuv vám pomôže trochu viac pružiť vo vašom kroku, aby ste z behu vyťažili viac. Mäkká pena v medzipodrážke spolupracuje s odpružením Nike Air, aby vám poskytla pružný a pružný pocit.

Detaily produktu

Hmotnosť: 296 g (pánska veľkosť 9)
Pokles od päty po špičku: 10 mm

Parametre

Pohlaviemuž
Došľapneutrálny