Asics GT-2000 9 GTX men

Už takmer 30 rokov predstavuje rad GT-2000 ™ stabilnú topánku, vhodnú pre rad športovcov, od príležitostných víkendových bežcov až po špičkových maratónových bežcov.

Výrobca:
Asics
Obj. čislo:
1011A986/001
159,99 € 119,99 €
4 090 Kč 3 068 Kč
+ -
Akcia -25%

Asics GT-2000 9 GTX men

Ak hľadáte ľahké bežecké topánky s tlmením vhodné do mokra, v prípade GT-2000 ™ 9 G-TX (GORE-TEX ™) rozhodne neoľutujete.

Deviata verzia bežeckých topánok GT-2000 ™ sa pýši novým jednodielnym zvrškom, ktorý je ľahší, mäkší, lepšie sedí na nohe a pevnejšie obopína priehlavok. Vystužili sme ho presne tam, kde je to potrebné. Noha je tak lepšie ukotvená, má väčšiu oporu pri došliapnutí a môže sa účinnejšie odraziť. Vložka sa lepšie prispôsobuje nohe a vrstva z peny OrthoLite ™ ponúka väčšie pohodlie. U týchto topánok sme pri farbení vložky použili udržateľnejšie dizajnové postupy a spotrebovali tak menej zdrojov.

Tlmiaci technológia GEL ™ skvelo pohlcuje rázy a medzipodrážka s vrstvou z materiálu FLYTEFOAM ™ zmäkčuje odraz a spevňuje chodidlo. Nesmieme zabudnúť ani na kľúčové podporné technológie GUIDANCE Trusstic ™ a DYNAMIC Duomax ™, ktoré zlepšujú stabilitu a umožňujú účinnejšie odraz zo špičky.

Zvršok zo sieťoviny zlepšuje priedušnosť
Bezšvíkové presahmi spevňujú chodidlo
Technológia LITE-SHOW ™ zlepšuje viditeľnosť za zlých svetelných podmienok
Tlmiaci technológia GEL ™ v prednej a zadnej časti topánky
Tlmiaci technológia FLYTEFOAM ™
Technológia DYNAMIC Duomax ™ zvyšuje stabilitu
Udržateľné farbivo na podrážky
Typ došľapu: pronačný
Typ povrchu: asfalt/ cesta, ľahký terén
Typ bežeckej obuvi: tréningová, tempová
Tlmenie: Stredné tlmenie
Zvršok: nepremokavá
Drop: 10 mm

Parametre

Pohlaviemuž
Došľappronačný