Asics Gel-Kayano 27 black/carrier grey

Gel-Kayano už vo svojej 27. generácií, poznajú mnohí ako synonymum komfortu a stability.

Výrobca:
Asics
Obj. čislo:
1011A834-001
179,99 €
4 602 Kč
+ -
Novinka

Asics Gel-Kayano 27 black/carrier grey

Prepracovaný zvršok zo sieťoviny chodidlá ochladzuje a ohybnejšie podrážka podporuje prirodzenejší pohyb pri každom kroku. Pružné drážky na päte izolujú náraz pri došľape, ktorý tak bude mäkšie a plynulejšie.

V strednej stojné fáze sa chodilo prestane vychyľovať smerom dovnútra a von a vy sa tak môžete lepšie odraziť. Technológia DYNAMIC Duomax ™ ďalej u bežcov, ktorých chodidlá sa vychyľujú smerom dovnútra (pronácia), dodáva nohe podporu a zvyšuje jej stabilitu.

Medzipodošva vďaka technológii SPACE Trusstic ™ pomáha chodidlo stabilizovať a znižuje celkovú hmotnosť topánky, čím podporuje hladší prechod z došľapu k odrazu. Pružné drážky na prednej strane topánky zaisťujú svižnejšie odraz a topánka sa vďaka nim lepšie prispôsobí prirodzenému tvaru chodidla.

Vďaka poriadnej porcii reflexných prvkov na zadnej strane topánky budete navyše neprehliadnuteľní aj za tmy. Model GEL-KAYANO ™ 27 je vynikajúcou voľbou pre závodné aj rekreačné bežca, ktorí hľadajú tréningové topánky, ktoré poskytnú podporu i pohodlie.

Zvršok zo sieťoviny
Technológia DYNAMIC Duomax ™ pomáha znižovať pronácii
Technológia SPACE Trusstic ™ zlepšuje stabilitu
Tlmiaci technológia GEL ™ v prednej a zadnej časti topánky
Tlmiaci technológia FLYTEFOAM ™ Propel

Parametre

Pohlaviemuž
Došľappronačný