Asics Evoride men grand shark/ pure bronze

Asics predstavuje svoj najnovší príspevok do ponuky bežeckej obuvi s výbornou návratnosťou energie pod názvom EVORIDE™.

Výrobca:
Asics
Obj. čislo:
1011A792-400
129,99 € 109,99 €
3 323 Kč 2 812 Kč
+ -
Akcia -15%

Asics Evoride men grand shark/ pure bronze

S hmotnosťou iba 258 gramov ide o najľahčí a finančne najdostupnejší model, ktorý prichádza rok po uvedení veľmi úspešných modelov METARIDE™ a GLIDERIDE™.

Technológia GUIDESOLE™
Rovnako ako ďalšia obuv značky ASICS s výbornou návratnosťou energie aj model EVORIDE™ využíva chrakteristickú a inovatívnu technológiu GUIDESOLE™, čo je presná a ergonomicky tvarovaná podošva, ktorá obmedzuje pohyb v kotníku, kde bežci vydávajú najviac energie.

Pružný krok
Nová obuv EVORIDE™ pre neutrálny došlap ponúka vynikajúcu pružnosť v prednej časti, ktorá výrazne uľahčuje pohyb dopredu. Oproti predchádzajúcim dvom modelom nemá tak výrazne tvarovanú podošvu a rozširuje tak výber obuvi pre bežcov s rôznymi štýlmi a potrebami, ktorý by radi využili výhodu technológie GUIDESOLE™. Mäkká podošva z jedného kusu materiálu a vynikajúci kontakt topánky s povrchom sa postarajú o hladký prechod z päty na špičku.Guma Super AHAR™ umiestnená pod pätou potom zvyšuje odolnosť obuvi.

Nekompromisné pohodlie
Navzdory odľahčenému prevedeniu si nová obuv EVORIDE™ drží vysokú úroveň pohodlia. Medzipodošva FLYTEFOAM ™ Propel sa postará o vynikajúce tlmenie a mäkký responzívny pocit pod chodidlom. Zvršok zo strečovej sieťoviny zvyšuje priedušnosť, prispôsobí sa chodidlu a dokonale vám tak padne.

Parametre

Pohlaviemuž
Došľapneutrálny