ON Cloudsurfer all black men

Nové farebné prevedenie obľúbeného modelu ON Cloudsurfer je tu! Spolu s Cloudsurfer prichádza aj nová technológia Cloudtec Phase pre ešte mäkkšie pristátie a plynulejší beh. Pretože viac pohodlia rovná sa viac zábavy pri behu.

Výrobca:
On Running
Obj. čislo:
3md10420485
169,99 € 139,99 €
4 346 Kč 3 579 Kč
+ -
Akcia -18%

ON Cloudsurfer all black men

Toto je Cloudtec Phase
Pre prispôsobenú a špecializovanú verziu našej charakteristickej technológie CloudTec® sme nenechali nič na náhodu. Pomocou analýzy konečných prvkov (FEA) sme simulovali, ako každý komponent nášho prototypu reaguje počas behu. Použitím neoceniteľných poznatkov z tejto metódy sme vytvorili optimálnu medzipodrážku pre bezproblémový prenos hmotnosti z päty na špičku. Volá sa CloudTec Phase™ a predstavuje nový vek odpruženia.

Ale prečo Phase?
V CloudTec Phase™ sa počítačom generované oblaky hladko zrútia ako domino, keď vaša noha dopadne. Výsledok? Špičkové, vylepšené odpruženie a mäkší a hladší prechod z päty na špičku.

Menej plastov, menej vody

Nevezieme sa na vlne udržateľnosti – vytvárame si vlastnú. Aby sa ušetrilo na vode, priadza Cloudsurfer's je farbená procesom farbenia dúhovky, ktorý vyžaduje o 90 % menej vody ako štandardné techniky. Tiež sme odstránili plastové prekrytia a zvýšili sme celkový recyklovaný obsah obuvi na 30 %

Drop: 10mm
Hmotnosť: 245g

Parametre

Pohlaviemuž
Došľapneutrálny