Hoka one one Speedgoat 5 wide bcep men

Speedgoat 5 je pracant, ktorý je navrhnutý pre technické traily a prichádza v novej verzii od podrážky až po šnúrky. A prichádza aj v širšej verzii WIDE pre bežcov so širším chodidlom.

Výrobca:
Hoka
Obj. čislo:
1123159/bcep
149,99 € 109,99 €
3 835 Kč 2 812 Kč
+ -
Akcia -27%

Hoka one one Speedgoat 5 wide bcep men

Táto trailová beštia je vynovená o Vibram® Megagrip s trakčným výstupkom pre vylepšenú priľnavosť a brzdnú silu v teréne. O celých 15 gramov ľahšia, oveľa priľnavejšia piata edícia Speedgoat obsahuje mnoho vylepšení na zlepšenie výkonu. Zníženie hmotnosti pochádza aj z menšieho počtu prekrytí – čo nám pomáha pracovať na udržateľnejšej konštrukcii.
Dynamická textilná zložka, ktorá obopína špičku a prednú časť chodidla, poskytuje výnimočnú flexibilitu a pohodlie počas behu ako aj prispôsobenie sa prípadnému opuchu nohy, čo je funkcia, ktorú možno vidieť v modeloch Mafate Speed 3, Mafate 2 a Evo Speedgoat. Zdokonalenie jazyka ďalej pridáva k pocitu zvýšeného pohodlia v hornej časti chodidla v blízkosti členku, kde môže dochádzať k treniu. Jeho medzipodošva je ešte ľahšia ako predtým a poskytuje charakteristickú hladkú jazdu HOKA bez zníženia výšky stohu. To v kombinácii s dvojvrstvovou žakárovou sieťovinou zaisťuje, že naša najnovšia trailová superstar vzbudzuje dôveru v akomkoľvek teréne.
Hmotnosť: 291g
Drop: 4mm

Parametre

Pohlaviemuž
Došľapneutrálny