Asics Gel-Trabuco 10 shocking orange/black men

Topánka GEL-TRABUCO™ 10 je všestranná s pokročilou odolnosťou pri behaní v teréne a pri dlhých výstupoch.

Výrobca:
Asics
Obj. čislo:
1011b329/800
129,99 €
3 323 Kč
+ -
Novinka

Asics Gel-Trabuco 10 shocking orange/black men

Zvršok je tvorený uzavretou špeciálnou sieťovinou a 3D tlačenými detailmi, dovnútra tak z terénu nepreniknú žiadne kamienky ani nič podobné. Topánke nechýba vystuženie podrážky, ktoré má pružnú konštrukciu a chráni vaše chodidlo pred ostrými kameňmi a nástrahami drsného terénom. Podrážka je tvorená technológiou ASICSGRIP™ a nechýba ju ani prepracovaná vzorka. Je vyvinutá na ešte lepšiu trakciu v teréne.
Duomax
Ide o podporný prvok s rôznymi hustotami umiestnenými vo vnútornej oblasti medzipodošvy. Duomax pomáha vyhnúť sa deformácii vnútornej časti medzipodošvy, keď sa má noha v dôsledku pronácie bežca tendenciu rúcať dovnútra. Poskytuje stabilnejšiu platformu, ktorá zvyšuje účinnosť a môže pomôcť znížiť zranenia súvisiace s behom.
ASICS Grip
Nové najmodernejšie zloženie gumy, ktoré ponúka mimoriadnu priľnavosť na suchom a najmä na mokrom kameni, bez ohrozenia odolnosti. (Primárne u trailových topánok).
GEL
Ikonická technológia tlmenia nárazov používaná spoločnosťou ASICS od roku 1986. Tlmiace prvky v topánkach ASICS sú vyrobené z gélu, materiálu na báze silikónu, ktorý veľmi účinne absorbuje nárazy.
Drop: 8mm

Parametre

Pohlaviemuž
Došľapneutrálny