Asics Gel-Cumulus 24 night shade/nova orange gtx women

Asics Gel-Cumulus 24 GTX je univerzálna, bežecká obuv, ktorá sadne pomaly každému, vhodná je na cestný beh a rôzne vzdialenosti a navyše disponuje nepremokavou membránou Gore-tex.

Výrobca:
Asics
Obj. čislo:
1012b311/500
149,99 € 119,99 €
3 835 Kč 3 068 Kč
+ -
Akcia -20%

Asics Gel-Cumulus 24 night shade/nova orange gtx women

Od zvršku až po penu pod chodidlom bola táto obuv navrhnutá tak, aby poskytla vašim nohám mäkkosť a citlivú odozvu na každý váš pohyb. Vrchná tkanina zaručuje, že sa topánka prispôsobí nohe. Technická sieťovina je priedušná a umožní vašej pokožke dýchať počas celého behu. Táto obuv je prispôsobená na beh aj na tie najdlhšie vzdialenosti a je vybavená technológiou tlmenia FF BLAST™. Každý krok je vďaka tomu mäkší a odraz lepší.
FlyteFoam Blast
Nový materiál medzipodrážky Flytefoam Blast ponúka najlepší pomer na trhu s ohľadom na hmotnosť, energetickú návratnosť, odolnosť a mäkkosť.
Vyrába sa z EVA + OBC (Olefin Block Copolymers).
GEL
Ikonická technológia tlmenia nárazov používaná spoločnosťou ASICS od roku 1986. Tlmiace prvky v topánkach ASICS sú vyrobené z gélu, materiálu na báze silikónu, ktorý veľmi účinne absorbuje nárazy.
3D Space Construction™
Technológia 3D Space Construction™ pod pätou dodáva bežcovi lepší kontakt s tlmiacou penou a poskytuje tak mäkší pocit pod nohami.
Ortholite®
OrthoLite® stielka kombinuje špecifickú penu Ortholite® a pätnú EVA časť. Zaisťuje suché a zdravé prostredie pre vašu nohu a lepšie odpruženie. Aj po dlhodobom používaní Vás nesklame svojou efektivitou. Je vyrobená z recyklovateľnej gumy a nezaťažuje tak životné prostredie.

Parametre

Pohlaviežena
Došľapneutrálny