Asics Gel-Cumulus 23 mk women

Topánky GEL-CUMULUS ™ 23 sú prispôsobené na mieru ženám aj mužom a vďaka použitým technológiám ponúka plynulejšie krok a mäkšie došľap.

Výrobca:
Asics
Obj. čislo:
1012a886/707
139,99 € 69,99 €
3 579 Kč 1 789 Kč
+ -
Akcia -50%

Asics Gel-Cumulus 23 mk women

Na Cumulus 23 je viditeľná inšpirácia kupovitými mraky, tzv. Kumule, ale konštrukciu zvršku a medzipodošvy sme poňali viac celostne, aby sa lepšie prispôsobovali bežeckým pohybom.

Špeciálne zvršok zo sieťoviny obopína nohu ešte príjemnejšie ako predtým a poskytuje ju potrebnú oporu v tých najdôležitejších miestach. Vďaka niektorým otvorenejším vláknam ponúka i vyššiu priedušnosť. Zvršok je teraz tiež viac prepojený s medzipodošvou, čo sa pri behu prejavuje plynulejším prechodom z päty na špičku.

Pružnosť a tlmenie sme vylepšili technológiou 3D SPACE CONSTRUCTION, ktorú sme zakomponovali do hornej vrstvy medzipodrážky. V medzipodrážke sa totiž nachádza niekoľko strategicky umiestnených stĺpikov, ktoré v určitých miestach znamenajú vyššiu kompresiu bez negatívneho vplyvu na odolnosť a stabilitu. Rozmiestnenie stĺpikov sa v pánskych a dámskych modeloch líšia, pretože je potrebné zabezpečiť tie správne vlastnosti, ktoré zodpovedajú biomechanickým údajom uloženým pri jednotlivých pohlaví. Tieto topánky pomáhajú vhodne stláčať penu pri došľape, čo znamená plynulejšie prechody z päty na špičku a lepšie tlmenie.

Pod pätu sme umiestnili poddajnejšie jednotku s technológiou GEL ™, ktorá lepšie tlmí. Medzipodrážka z materiálu FLYTEFOAM ™ zase umožňuje mäkšie došľap a plynulejšie odraz. Mäkká podrážka ASICS LITE je vyrobená z udržateľné gumovej zmesi, ktorá je odolnejšia v najnamáhanejších miestach.

Tlmiaci technológia GEL ™
Prvok 3D Space Construction je šitý na mieru rôznym požiadavkám na kompresiu u mužov a žien
Zvršok zo sieťoviny
Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť za zlých svetelných podmienok
Tlmiaci technológia FLYTEFOAM ™
Gumová podrážka ASICS LITE predlžuje životnosť
Typ došľapu: neutrálny
Typ povrchu: asfalt/ cesta
Typ bežeckej obuvi: tréningová
Tlmenie: Stredné tlmenie
Zvršok: priedušná
Drop: 10 mm

Parametre

Pohlaviežena
Došľapneutrálny