Asics Dynablast 2 black/shocking orange men

Topánka DYNABLAST™ 2 je navrhnutá pre bežcov, ktorí vyhľadávajú pohodlie. Po tréningu sa v tejto citlivo reagujúcej bežeckej topánke budete cítiť ako znovuzrodenie.

Výrobca:
Asics
Obj. čislo:
1011b205/003
109,99 €
2 812 Kč
+ -
Novinka

Asics Dynablast 2 black/shocking orange men

S menej prekrytiami na zvršku sa nebude vaše chodidlo odierať. Mäkká kruhová pletenina pevne obopne chodidlo a navyše je veľmi príjemná.

Mäkké a zároveň dynamické tlmenie FF BLAST™ vytvára pri behu "trampolínový" efekt. Znížený drop s výškou 8 mm zvyšuje citlivosť chodidla.

- Kruhová pletenina zlepšuje priedušnosť a je pevnou oporou pre chodidlo
- Odľahčená tlmiaca technológia
- Výrezy v medzipodrážke zlepšujú odraz
- Mäkučká OrthoLite ™ X-30 je po obutí neuveriteľne pohodlná
AHAR+
Podrážka ASICS odolná proti odreniu má vyšší obsah uhlíka, vďaka čomu je podrážka odolnejšia a pružnejšia s nižšou celkovou hmotnosťou. Tiež prichádza v type huby s dobrým tlmením.
FlyteFoam Blast
Nový materiál medzipodrážky Flytefoam Blast ponúka najlepší pomer na trhu s ohľadom na hmotnosť, energetickú návratnosť, odolnosť a mäkkosť.
Vyrába sa z EVA + OBC (Olefin Block Copolymers).
Ortholite®
OrthoLite® stielka kombinuje špecifickú penu Ortholite® a pätnú EVA časť. Zaisťuje suché a zdravé prostredie pre vašu nohu a lepšie odpruženie. Aj po dlhodobom používaní Vás nesklame svojou efektivitou. Je vyrobená z recyklovateľnej gumy a nezaťažuje tak životné prostredie.
Drop: 8mm

Parametre

Pohlaviemuž
Došľapneutrálny