• Úvod >>
  • Triatlonové šortky COMPRESSPORT Proracing Triatlon Short

Triatlonové šortky COMPRESSPORT Proracing Triatlon Short

Triatlonové nohavice Compressport PRORACING TRIATHLON SHORT s cyklistickou vložkou zaručuje jedinečnú kombináciu vysokej výkonnosti , kompresie a ľahkosti .

Výrobca:
Compressport
Obj. číslo:
SHTRI-99-T2

95,00 €

+ -

Triatlonové šortky COMPRESSPORT Proracing Triatlon Short

COMPRESSPORT PRORACING TRIATHLON SHORT sú dlhšie ako bežné šortky a majú kompresné vlastnosti v oblasti stehien.

Prínos kompresných šortiek COMPRESSPORT PRORACING TRIATHLON SHORT :

Počas výkonu:

Podpora cirkulácie krvi
Eliminácia množstva kyseliny mliečnej vo svaloch
Absorpcia nárazov
Znížená vibrácie svalov

Po výkone:

Zlepšenie krvného obehu
Odvod laktátu zo svalov
Menej bolestivých príznakov po výkone

Technológia použitá spoločnosťou COMPRESSPORT umožňuje kombináciu toho najvhodnejšieho stupňa kompresie (až 15mHG) a zároveň najľahšieho materiálu (váha len 99g u veľkosti T1).

Trubicový spôsob tkania zlepšuje cirkuláciu vzduchu a termoreguláciu.

Vlákna sú odolné proti vode, nezadržujú pot ani vlhkosť, čo znamená, že v priebehu športovej aktivity zostanete v suchu a zvýši sa pocit pohodlia.

V súlade s líniou produktov For Quad alebo Full Leg v sortimente COMPRESSPORT pre stehná a zadok je použitá tá istá bezšvová technológia a ľahké kompresné vlákna využívané v zdravotníctve (exkluzívny produkt COMPRESSPORT).
Špeciálne antibakteriálne vlákno pre zníženie zápachu. Patentované vlákna zaisťujú efektívne a prirodzenú ochranu proti nepríjemným zápachom a bránia podráždeniu pokožky.

Strih v tvare Y v oblasti rozkroku: komfort a voľnosť pohybu.

Komfortné – v oblasti rozkroku zaručujú potrebnú voľnosť pohybu. Vďaka použitému materiálu výrobky nebudú zadržiavať vodu a udržujú pokožku suchú, aj keď ich používate pri plávaní.

Veľmi jemná silikónová potlač na vonkajšej strane zaisťuje optimálnu adhéziu k cyklistickému sedlu.

V hornej prednej časti majú šortky extrémne ľahký a priedušný štvorec zo sieťoviny. Pri zvýšení intenzity pohybu pri športe sa úmerne zvyšuje aj odvod potu a tepla cez túto časť odevu, tým pádom sa zvyšuje aj termoregulačný účinok materiálu. Povrch pokožky zostáva suchý a predchádza sa tak odreniu a pocitu nepohodlia počas výkonu. Tento štvorec tiež skrýva malú kapsičku na gél, energetickú tyčinku alebo dokonca váš telefón! Je to praktické a oceňovanej riešenie ako pre cyklistov, tak aj pre bežcov – jednoduchšie doplňovanie energie počas výkonu a prevencia proti kŕčom ktoré by mohli vzniknúť v prípade umiestnenia vreciek v zadnej časti oblečenia.

Šortky sú vnútri vybavené ultra tenkou triatlonovou vložkou (originálny dizajn COMPRESSPORT), tlmí nárazy počas jazdy na bicykli, sú antibakteriálne a zamedzujú vzniku nežiaduceho prehriatiu počas výkonu.

Jedinečný bezšvový spôsob tkania zaručuje:

Optimálny komfort pri nosení a pritom dostatočnú kompresiu
Presnú úroveň kompresie vďaka meraniu obvodu stehna na dvoch miestach
Dlhodobú odolnosť proti opotrebeniu

Doteraz nikto nevytvoril závodné triatlonovej šortky, ktoré by prinášali toľko výhod ako práve tie od COMPRESSPORT.
Exkluzívne vlákno COMPRESSPORT

Vlákna použité pri výrobe produktov COMPRESSPORT sú vyrábané výhradne na strojoch, ktoré dokážu s milimetrovou presnosťou zacieliť na príslušnú svalovú oblasť.

Vlákna COMPRESSPORT ponúkajú výnimočný komfort a masážny účinok, čo zvyšuje pocit pohodlia, sily a ľahkosti počas výkonu a regenerácie.