Asics Noosa tri 13 men aqua/marigold orange

Nový pánsky model Asics Noosa tri 13 v krásnom farebnom prevedení vám zaručí pocit komfortu pri zachovaní minimálnej hmotnosti. V modely Noosa tri 13 budeme prekonávať svoje osobné maximá. Model si zamilovala hlavne triatlonová komunita keďže sa môže používať aj na boso.

Výrobca:
Asics
Obj. čislo:
1011B152-400
139,99 €
3 579 Kč
+ -
Novinka

Asics Noosa tri 13 men aqua/marigold orange

MEDZIPODRÁŽKA :

Flytefoam ® Patentovaný ASICS tlmiaci materiál medzipodrážky, ktorý vyniká neobvykle ľahkou váhou, tlmiacimi vlastnosťami a dlhou životnosťou.
ASICS Guidance Trusstic ® Profilovaný prvok pod strednou čásťou podrážky, ktorý poskytuje zvýšenú stabilitu. V kombinácii s tvarovanou mezipodrážkou napomáha ku kontrole torznej tuhosti. Zmenená konštrukcia pomáha k vyššej efektivite pri bežeckom kroku.
Systém ASICS IGS ® umožňuje topánke a nohe spoločný prechod prostredníctvom kontaktu a komponentov topánky. Toto zlepšuje prirodzenú chôdzu nohy od päty až k chodidlu.
ASICS Guidance Line ® Línia prechádzajúca po celej dĺžke chodidla zlepšuje reakcie pohybu a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu. Znižuje riziko zranenia.
ASICS Propulsion Trusstic ® Špeciálny tvrdený prvok umiestnený v strednej časti bežeckej obuvy ASICS pre väčšiu dynamiku v odrazovej fáze.
ZVRŠOK :

Laminated Details ® Doplnky, ktoré sú okrem estetickej funkcie aj 100% funkčné.
ASICS ComforDry™ Sockliner ® Systém zabezpečujúci výstelku, ktorá nohe vytvorí suchšie, zdravšie a antibakteriálne prostredie.
ASICS Vamp Mesh ® Zvrškok bežeckej obuvi zvyšuje komfot bezšvovým prevedením.

Parametre

Pohlaviemuž
Došľapneutrálny