Asics Gel Hyper Tri 3

ASICS Gel-Hyper TRI 3 sú stvorené pre maximálny bežecký výkon , čas strávený v depe je s nimi iba okamih! Sú niečo ako Kinder bueno - tri veci v jednom! Darček, prekvapenie a namiesto čokolády máte ľahkú obuv, vďaka ktorej sa stanete rýchlejší!

Výrobca:
Asics
Obj. číslo:
T773N4801
Bežná cena:
110,00 €

97,00 €

+ -
Novinka

Asics Gel Hyper Tri 3

Špičková pretekárska bežecká obuv Asics Gel - Hyper TRI 3 - starostlivo testovaná bežcami svetovej triedy.
Medzi hlavné vlastnosti a prvky tejto obuvi patrí nízka váha.
Obuv poskytuje výbornú rovnováhu tlmenia nárazov v prednej aj zadnej časti a takisto aj lepšie sedenie a pohodlnú klímu.
Technológie :
TLMENIE :
ASICS Forefoot GEL ® Tlmiaci systém strategicky umiestnený tak, aby mal veľký vplyv na tlmenie nárazov v oblasti prednej aj zadnej časti chodidla.
ASICS Rearfoot GEL ® Tlmiaci systém strategicky umiestnený tak, aby mal veľký vplyv na tlmenie nárazov v oblasti prednej aj zadnej časti chodidla.
MEDZIPODRÁŽKA :
Solyte ® Patentovaný ASICS tlmiaci materiál medzipodrážky, ktorý vyniká neobvykle ľahkou váhou, tlmiacimi vlastnosťami a dlhou životnosťou.
ASICS Dynamic DUOMAX® Patentovaný systém ASICS, ktorý sa skladá z dvoch materiálov o rôznej hustote podrážky – poskytuje plynulú kontrolu vnútornej pronácie vylepšený o vyššiu mieru podpory.
ASICS Guidance Trusstic ® Profilovaný prvok pod strednou čásťou podrážky, ktorý poskytuje zvýšenú stabilitu. V kombinácii s tvarovanou mezipodrážkou napomáha ku kontrole torznej tuhosti. Zmenená konštrukcia pomáha k vyššej efektivite pri bežeckom kroku.
Systém ASICS IGS ® umožňuje topánke a nohe spoločný prechod prostredníctvom kontaktu a komponentov topánky. Toto zlepšuje prirodzenú chôdzu nohy od päty až k chodidlu.
ASICS Guidance Line ® Línia prechádzajúca po celej dĺžke chodidla zlepšuje reakcie pohybu a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu. Znižuje riziko zranenia.
ASICS Propulsion Trusstic ® Špeciálny tvrdený prvok umiestnený v strednej časti bežeckej obuvy ASICS pre väčšiu dynamiku v odrazovej fáze.
ZVRŠOK :
Laminated Details ® Doplnky, ktoré sú okrem estetickej funkcie aj 100% funkčné.
ASICS ComforDry™ Sockliner ® Systém zabezpečujúci výstelku, ktorá nohe vytvorí suchšie, zdravšie a antibakteriálne prostredie.
ASICS Vamp Mesh ® Zvrškok bežeckej obuvi zvyšuje komfot bezšvovým prevedením. Obuv lepšie sedí na nohe, zvyšuje pohodlie a poskytuje vynikajúcu klímu
Special Grip ® Materiál sa nachádza na vrchnej časti päte a jazyka, čo napomáha k rýchlejšiemu obutiu v depe počas triatlonu.
PODRÁŽKA :
ASICS Ahar + ® Tenšia a ľahšia verzia pryže AHAR (ASICS High Abrasion Resistance).
ASICS Durasponge ® AHAR pryžový materiál na prednej časti podrážky s vysokou odolnosťou proti oderu a zvýšenou trvanlivosťou, súčastne poskytuje pohodlný a odpružený pohyb.
ASICS Wet Grip Outsole ® Nachádza sa na prednej časti podrážky, pozostáva z organickej a neorganickej zložky ktorá zvyšuje trakciu hlavne na mokrom povrchu.

Farba : BLUE PURPLE/WHITE/HOT PINK
Váha : 160g

Parametre

Pohlaviežena
Došľapneutrálny