Asics Gel Blast 7

ASICS GEL BLAST 7 je vyhľadávaný hádzanársky model , ktorý prešiel inovatívnou zmenou!

Výrobca:
Asics
Obj. číslo:
E658Y1901
Bežná cena:
130,00 €

121,00 €

+ -
Novinka

Asics Gel Blast 7

GEL BLAST 7 v sebe zhodnocuje všetky prepracované technické prvky, ktoré firma ASICS dokáže ponúknuť pre komfort, pohodlie a maximálny výkon profesionálnych hráčov.
Presvedčivým dôkazom filozofie japonskej značky ASICS je už samotné logo ASICS "Anima Sana In Corpore Sano", čo v preklade znamená "v zdravom tele zdravý duch".
Model je vhodný aj pre ďalšie dynamické športy ako je bedminton a squash.

TECHNOLÓGIE:

PODRÁŽKA:
NC Rubber® Outsole - táto podrážka obsahuje viac prírodného kaučuku, čím sa zvyšuje priľnavosť k povrchu ihriska.
AHAR+ - tenšia a ľahšia verzia pryže AHAR (Asics High Abrasion Resistance).
WET GRIP® Outsole - nachádza sa v prednej časti podrážky a zvyšuje trakciu hlavne na mokrom povrchu.
Trusstic System® - profilovaný prvok pod strednou časťou podrážky, ktorý poskytuje zvýšenú stabilitu. V kombinácii s tvarovanou medzipodrážkou napomáha ku kontrole torznej tuhosti.
DuoMax® Support System - patentovaný systém ASICS, ktorý sa skladá z dvoch materiálov o rôznej hustote podrážky a tým poskytuje plynulú kontrolu vnútornej pronácie.
Impact Guidance System (I.G.S.) - je vzájomné prepojenie najlepších technologií Asics pre optimálny a prirodzený pohyb chodidla od došlapu až po fázu odrazu.
California Slip Lasting – prvok podpoujúci stabilitu a komfort. Zvršok je prišitý okolo vnútornej stielky materiálu medzipodrážky EVA a tým je priamo spojený s medzipodrážkou.
Solyte 55°Lasting - patentovaný ASICS tlmiaci materiál medzipodrážky, ktorý vyniká neobvykle ľahkou váhou s vysokou odolnosťou a zo stredným stupňom tvrdosti optimalizuje tlmenie a stabilitu.

ZVRŠOK:
P.H.F.® (Personalized Heel Fit) - špeciálna technológia vnútornej časti obuvi v oblasti päty, zaručuje, že obuv dobre padne v oblasti achiloviek a tým aj znižuje riziko zranenia.
Pguard – je vystužená guma / živica, v prednej časti obuvi, ktorá poskytuje zvýšenú odolnosť a ochranu proti oderu.
Open Mesh Upper - priedušný zvršok pre lepšiu ventiláciu chodidla.
Asymmetrical Lacing Design - asymetrické šnúrovanie zvršku sleduje a podporuje prirodzené pohyby a zvyšuje komfort a stabilitu v priebehu kroku.
Dynamic Wrap - unikátna technológia viazania obuvi poskytuje omnoho väčšiu stabilitu obuvi v oblasti priehlavku.

TLMENIE:
Rearfoot and Forefoot GEL® Cushioning System - tento systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily, tlmí dopady v prednej a v zadnej časti chodidla a chráni celý pohybový aparát.
SpEVA® Midsole Material - patentovaný tlmiaci materiál medzipodrážky, ktorý je veľmi ľahký, má veľmi dobré tlmiace vlastnosti a dlhú životnosť.
ComfortDry™ Sockliner - je systém unikátneho dvojvrstvového odpruženia. Stielka je vyrobená z materiálu ktorá má antimikrobiálne vlastnosti a vytvorí nohe, suchšie a zdravšie prostredie.
Removable Sockliner - stielka EVA tvarovaná podľa tvaru nohy, ktorú možno vymeniť a použiť vložku s ortopedickou úpravou.


Farba : ROUGE RED/WHITE/PRUNE
Váha : 285g

Parametre

Pohlaviežena
Došľapneutrálny